Ieguvumi no sadarbības ar IZODOM2000

PRESTIŽS

Apliecini sevi, sadarbojoties ar inovatīvu Polijas uzņēmumu, kas jau 30 gadus izstrādā un ražo pārbaudītu tehnoloģiju pasīvo un enerģiju ēku būvniecībai IZODOM2000.

IEGUVUMI

Strādājot ar mums, tev ir iespēja aktīvi iesaistīties strauji augošajā enerģiju taupošo un pasīvo ēku būvniecības nozarē. Tu iegūsi partneri ar 30 gadu pieredzi un pievilcīgu papildu atlīdzības sistēmu.

TEHNOLOĢIJA

Uzprojektē enerģiju taupošu vai pasīvo ēku ar pārbaudītu tehnoloģiju IZODOM2000, kam patiesi rūp vide. Piepildi attīstītāja visdrosmīgākos sapņus, radot jebkuras formas arhitektūras un stabilas betona konstrukcijas projektu.

KVALITĀTE

Izmanto sertificētos IZODOM2000 sistēmas būvniecības elementus, kas izgatavoti no visaugstākās kvalitātes izejvielām. Produkta parametri laika gaitā nemainās, tādējādi ilgtermiņā garantējot viszemākās uzturēšanas izmaksas.

INSTRUMENTI

Iegūsti speciālās zināšanas un nepieciešamos instrumentus ēku projektēšanai, izmantojot IZODOM2000 tehnoloģiju. Izmanto bezmaksas AutoCAD/Revit palīgprogrammu, kā arī zināšanas „Izodom 2000 Polska“ piedāvāto pētniecības darbu un apmācību veidā.

Attīsti savu kreativitāti
projektējot IZODOM2000 tehnoloģijā

Meklē inovatīvu tehnoloģiju, kas tev palīdzēs izcelties tirgū un piedāvāt visaugstāko standartu? Projekti, kas veidoti, izmantojot IZODOM2000 tehnoloģiju, nodrošina ilgmūžību un augstus ēkas izturības rādītājus, vienlaikus sniedzot neierobežotas projektēšanas iespējas arī gadījumos, kad jāveido lokveida siena vai jābūvē daudzstāvu ēka.

IZODOM2000 tehnoloģija atbalsta energoefektīvus projektus, kas taupa enerģiju, ir ilgtspējīga un videi draudzīga. Tā jau tagad piedāvā augstākus standartus, nekā tos, kas noteikti 2021. gada tehniskajos noteikumos. Putupolistirola visaugstākā kvalitāte un vislabākie parametri nodrošina nepārtrauktu konstrukcijas izolāciju, kā arī lielāku ēkas gaisa necaurlaidību un perfektu enerģētisko efektivitāti.

Uzņēmuma „Izodom 2000 Polska“ produktu līnija ir sevi apliecinājusi gan dzīvojamajās ēkās, gan slimnīcās, gan veselības aizsardzības iestāžu, gan ražošanas un izglītības iestāžu ēkās.

Izodom – pilns komplekts

IZODOM2000 sistēma sastāv no vairāk nekā 100 elementiem, kurus iespējams savstarpēji savienot kā LEGO klucīšus, lai iegūtu vēlamo ēkas lielumu un formu.

Turpmāk uzskaitītie elementi tiek piepildīti ar betonu. Izolācijas slāņu biezums, betona veids un iespējamā armatūra tiek izvēlēta atkarībā no vajadzības.

No IZODOM2000 elementiem var uzbūvēt visa veida ēkas: daudzstāvu dzīvojamās blokmājas, vienģimenes mājas, un pat baseinus.

Tā ir pilnībā droša tehnoloģija.

IZODOM2000 elementi jau 1996. gadā tika izmantoti enerģiju taupoša vienpadsmitstāvīga dzīvojamā debesskrāpja celtniecībā.

Apbalvojumi un atzinības

Mēs jau gadiem piegādājam visaugstākās kvalitātes būvniecības produktus. Mēs nepārtraukti attīstāmies, lai apmierinātu mainīgā tirgus prasības. Novērtējot mūsu pūles, esam apbalvoti ar vairākām starptautiskām un nacionāla mēroga atzinībām.

Eiropas Komisijas atzinības​

2013. gadā Eiropas Komisija piešķīra atzinību Izodom kā vienam no 40 vislabākajiem Eiropas būvniecības produktiem programmā „EU-Gateway“.

Poļu inovācijas dimanti

Apbalvojums „Polijas tautsaimniecības silueti un zīmoli” nominācijā „Poļu inovācijas dimants 2017” tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri izmanto unikālus un modernus risinājumus savā uzņēmējdarbībā.

Greenevo

Mēs esam pirmais būvmateriālu ražotājs, kas saņēmis Vides ministrijas atzinību „Greenevo“ programmas ietvaros, kurā tiek ņemta vērā ēku energotaupība un to labvēlīgā ietekme uz vidi.

Pasīvās būvniecības vēstnieks

Mēs esam pasīvās būvniecības vēstnieki – šo apzīmējumu saņem uzņēmums, kas Polijas tirgū ievieš tāda veida inovācijas kā komponenti un sistēmas, kas ieteicami izmantošanai pasīvajā būvniecībā.

„Forbes“ dimanti 2018

Apbalvojums, kas tiek piešķirts Polijas uzņēmumiem ar visdinamiskāko attīstību.

Rūpes par klimatu

Mūsu uzņēmums ir iniciatīvas, kas tiek īstenota ar ANO Vides programmas gādību, loceklis. Šī elitārā organizācija apvieno vien 350 uzņēmumus no visas pasaules.

TUV – ISO

Mums ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar 9001:2015 normatīvu, kuras uzraudzību veic „TUV Rheinland“.

EOTA

Eiropas Tehniskā novērtējuma organizācijas (EOTA) sertifikāts ļauj mūsu produkcijai lietot CE apzīmējumu, un mēs drīkstam to pārdot visā Eiropas Savienībā.

Pasīvo māju institūts

„Izodom“ ir pirmā Polijā veidotā pilnā būvniecības sistēma, kas ieguvusi šo sertifikātu. Tas apliecina, ka ēka, kas ir uzbūvēta, izmantojot „Izodom“ tehnoloģiju, ir pilnībā hermētiska un tajā nav nekādu termisko tiltu.

Tagad Polija 2013

Izmanto iespēju sadarboties ar inovatīvu Polijas uzņēmumu, kas jau 30 gadus izstrādā un ražo pārbaudītu tehnoloģiju, kas paredzēta pasīvo ēku celtniecībai.

 

Dod savu ieguldījumu. Pievienojies IZODOM2000 arhitektu un projektētāju pulkam.

Kontakti

Papildinformācija