Attīstītājam

Założenia Sieci Partnerskiej IZODOM2000. Do  współpracy w Sieci IZODOM2000 zapraszamy firmy deweloperskie, które realizują duże inwestycje, ale i mniejsze firmy, które budują domki na sprzedaż w skali mikro. Współpraca w Sieci to nowe możliwości rozwoju, które przyczynią się do budowania Państwa przewagi konkurencyjnej na lokalnych rynkach. 

Realizacja inwestycji w systemie IZODOM2000 to wiele wymiernych korzyści:
– nasze materiały to styropianowe kształtki szalunkowe, które po złożeniu i wypełnieniu betonem, tworzą ścianę, której nie trzeba już dodatkowo
   izolować i ocieplać. To przekłada się na zdecydowanie krótszy czas budowy, większą wydajność, większe obroty oraz szybszy zwrot z inwestycji,  
   przy zachowaniu tych samych kosztów stałych. Przeciętnie, w technologii IZODOM2000, budynki do stanu surowego, powstają w ciągu 4-6 tygodni.
– w technologii IZODOM2000 dla budynków energooszczędnych i pasywnych, grubość ściany zewnętrznej jest mniejsza niż przy użyciu materiałów
   konkurencyjnych i tradycyjnych. Zatem np.: przy powierzchni ok 150m2 jest 
to o ok. 7-8%  większa powierzchnia użytkowa nieruchomości na sprzedaż.
   Parametr przenikalności cieplnej U potwierdzony jest badaniami i certyfikatem.

– dzięki lepszym parametrom izolacyjnym, zużywamy mniej materiału a to przekłada się na wydajność energetyczną budynku i ochronę klimatu.
– materiały są w pełni bezpieczne dla zdrowia – odporne na wilgoć, mikroby i spełniają wysokie parametry odporności ogniowej.
– zgodnie z normami UE, od 2021 roku, wszystkie nowo wybudowane domy mają być pasywne. Dzięki naszej technologii mają Państwo pewność,
   że mimo upływu lat, dom zachowa swoją wartość.

Wspólnie możemy tworzyć trwałe, piękne, zdrowe i bezpieczne domy o najniższych kosztach utrzymania.
Domy, które będą synonimem komfortu, oszczędności oraz dbałości o środowisko.

Ieguvumi no sadarbības ar IZODOM2000

PRESTIŽS

Apliecini sevi, sadarbojoties ar inovatīvu Polijas uzņēmumu, kas jau 30 gadus izstrādā un ražo pārbaudītu tehnoloģiju pasīvo un enerģiju ēku būvniecībai IZODOM2000.

ATBALSTS

Sadarbojoties ar mums, tev ir pieejamas mūsu zināšanas un 30 gadu pieredze pasīvo un enerģiju taupošo ēku būvniecības nozarē.

IEGUVUMI

Izmantojot IZODOM2000 tehnoloģijas, tavs piedāvājums izcelsies tirgū, kā arī tev būs iespēja aktīvi iesaistīties strauji augošajā enerģiju taupošo un pasīvo ēku būvniecības nozarē.

ĀTRUMS

Balstot savu projektu IZODOM2000 tehnoloģijā, tu to īstenosi ātrāk, nekā izmantojot tradicionālajās tehnoloģijas, kas nozīmē paātrinātu investīcijas atgūšanu.

TEHNOLOĢIJA

Būvē, izmantojot IZODOM2000 tehnoloģiju, kas ļauj patiesi rūpēties par vidi. Balstīta uz pamatīgas betona konstrukcijas, tā ļauj ātri būvēt mājas ar viszemākajām uzturēšanas izmaksām.

Iepazīsties ar mūsu partneru viedokļiem

Darbs sāka ritēt arvien raitāk, bet būvniecības process tika optimizēts. Kā saka mans brigadieris: „Nākamajā reizē darbs būs uz pusi vieglāks.“

– Tads Gužausks (attīstītājs)

Pēc „Econekt“ domām, „Izodom 2000 Polska“ ir uzņēmumus, kas garantē drošību. Ēkas specifikācija tiks īstenota, izmantojot produktus ar atbilstošām termiskajām īpašībām un sasniedzot hermētiskuma līmeni.

– Ecconect (ārzemju partneris)

Būvnieki slavē darbu ar IZODOM2000 elementiem, jo tie ir viegli un šo elementu montāža ir ārkārtīgi vienkārša.

– Freizers Maklahlans (ārzemju partneris)

Pievienojies labākajiem tirgus dalībniekiem

Vai vēlies izcelties nekustamā īpašuma tirgū? Vai vēlies pārdot augstas kvalitātes enerģiju taupošās ēkas, kas ir ekoloģiskas un kurām ir viszemākās uzturēšanas izmaksas? Sadarbojoties ar mums, tev ir iespēja iepirkt materiālus tieši no ražotāja. Mēs piedāvājam pabeigtu un elastīgu ēku būvniecības sistēmu, kas atbilst stingrajām izolācijas normām un balstās uz pamatīgas betona konstrukcijas. Vēl vairāk – tā ir tehnoloģija, kas ļauj saīsināt būvniecībai nepieciešamo laiku, tādējādi paātrinot investīcijas atgūšanu.

Mēs vēlamies veidot stabilas un ilgstošas biznesa attiecības. Vari uz mums paļauties jebkurā brīdī, jo mēs atbalstām tavu investīciju ikvienā projekta posmā.

Izodom – pilns komplekts

IZODOM2000 sistēma sastāv no vairāk nekā 100 elementiem, kurus iespējams savstarpēji savienot kā LEGO klucīšus, lai iegūtu vēlamo ēkas lielumu un formu.

Turpmāk uzskaitītie elementi tiek piepildīti ar betonu. Izolācijas slāņu biezums, betona veids un iespējamā armatūra tiek izvēlēta atkarībā no vajadzības.

No IZODOM2000 elementiem var uzbūvēt visa veida ēkas: daudzstāvu dzīvojamās blokmājas, vienģimenes mājas, un pat baseinus.

Tā ir pilnībā droša tehnoloģija.

IZODOM2000 elementi jau 1996. gadā tika izmantoti enerģiju taupoša vienpadsmitstāvīga dzīvojamā debesskrāpja celtniecībā.

Apbalvojumi un atzinības

Mēs jau gadiem piegādājam visaugstākās kvalitātes būvniecības produktus. Mēs nepārtraukti attīstāmies, lai apmierinātu mainīgā tirgus prasības. Novērtējot mūsu pūles, esam apbalvoti ar vairākām starptautiskām un nacionāla mēroga atzinībām.

Eiropas Komisijas atzinības​

2013. gadā Eiropas Komisija piešķīra atzinību Izodom kā vienam no 40 vislabākajiem Eiropas būvniecības produktiem programmā „EU-Gateway“.

Poļu inovācijas dimanti

Apbalvojums „Polijas tautsaimniecības silueti un zīmoli” nominācijā „Poļu inovācijas dimants 2017” tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri izmanto unikālus un modernus risinājumus savā uzņēmējdarbībā.

Greenevo

Mēs esam pirmais būvmateriālu ražotājs, kas saņēmis Vides ministrijas atzinību „Greenevo“ programmas ietvaros, kurā tiek ņemta vērā ēku energotaupība un to labvēlīgā ietekme uz vidi.

Pasīvās būvniecības vēstnieks

Mēs esam pasīvās būvniecības vēstnieki – šo apzīmējumu saņem uzņēmums, kas Polijas tirgū ievieš tāda veida inovācijas kā komponenti un sistēmas, kas ieteicami izmantošanai pasīvajā būvniecībā.

„Forbes“ dimanti 2018

Apbalvojums, kas tiek piešķirts Polijas uzņēmumiem ar visdinamiskāko attīstību.

Rūpes par klimatu

Mūsu uzņēmums ir iniciatīvas, kas tiek īstenota ar ANO Vides programmas gādību, loceklis. Šī elitārā organizācija apvieno vien 350 uzņēmumus no visas pasaules.

TUV – ISO

Mums ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar 9001:2015 normatīvu, kuras uzraudzību veic „TUV Rheinland“.

EOTA

Eiropas Tehniskā novērtējuma organizācijas (EOTA) sertifikāts ļauj mūsu produkcijai lietot CE apzīmējumu, un mēs drīkstam to pārdot visā Eiropas Savienībā.

Pasīvo māju institūts

„Izodom“ ir pirmā Polijā veidotā pilnā būvniecības sistēma, kas ieguvusi šo sertifikātu. Tas apliecina, ka ēka, kas ir uzbūvēta, izmantojot „Izodom“ tehnoloģiju, ir pilnībā hermētiska un tajā nav nekādu termisko tiltu.

Tagad Polija 2013

Izmanto iespēju sadarboties ar inovatīvu Polijas uzņēmumu, kas jau 30 gadus izstrādā un ražo pārbaudītu tehnoloģiju, kas paredzēta pasīvo ēku celtniecībai.

 

Kontakti

Papildinformācija