Iepazīsti pārbaudītu un inovatīvu
tehnoloģiju IZODOM2000

Izmantojot mūsu kvalitatīvos būvmateriālus, tu būtiski saīsināsi savas mājas celtniecības laiku. 
Revolucionārā ICF tehnoloģija IZODOM2000 standartā balstās uz izolācijas veidņu montāžu visā ēkas stāva augstumā, ko pēc tam piepilda ar betonu.
Tādā veidā tiek uzbūvēta siena, kuru nav nepieciešams papildus izolēt un siltināt.

IZODOM2000 – pilns komplekts

Sistēma IZODOM2000 sastāv no vairāk nekā 100 elementiem, kurus, savienojot savā starpā, izveidojas vienlaidu termoizolācijas slānis bez termiskajiem tiltiem. Izmantojot mūsu elementu komplektu (pamatu plātni, sienas elementus, griestus un jumta plāksni), tu iegūsti enerģiju taupošu māju.
Tev nav jāizmanto papildu java, līme vai skavas – tādējādi tu būvē ātrāk, bet ieguldījumu izmaksas samazinās.
Pēc mūsu tehnoloģijas celtās ēkās izdevumi mājas apkurei samazinās par apmēram 80%. Izlem apzinīgi.

Ievietojamie elementi noslēguma apdarei.

Pārsedzes elements.

Pārsedzes un aizbāžņi ļauj uzstādīt logus un durvis komfortablā siltumā.

Griestu balsta elements – vienots vainaga un sienas izolācijas savienojums – nodrošina to, ka šajā jutīgajā vietā neveidojas termiskie tilti.

Gatavs ārējais stūris – montāžas ātrums un vieglums, kā arī termisko tiltu veidošanās novēršana.

Pamatelements – 45 cm bieza siena – tai skaitā 15 cm betona kodols.

Ieguvumi

IZODOM2000 ir pārbaudīts risinājums, augsta izmantoto materiālu kvalitāte, kā arī desmitiem tūkstoši apmierinātu klientu. Mēs esam kopā ar jums jau vairāk nekā 30 gadus, ik dienu atbalstot mūsu klientus un partnerus investīciju procesā.

Tehnoloģija ir uzprojektēta tā, lai tā ar uzviju izpildītu saistošās likumdošanas prasības – jau šodien piedāvājot Rietumeiropas standartus Polijas tirgū.

Būvniecības ātrums – 4,5 m2 stundā (gatavas sienas ar betonēšanu un stiegrojumu). Tas ir vairākas reizes ātrāks, nekā izmantojot tradicionālās tehnoloģijas.

Sienas ar tādu pašu siltuma caurlaidības koeficientu, ja tās ir izgatavotas IZODOM2000 tehnoloģijā, ir plānākas, nekā tās, kas izgatavotas tradicionālajā tehnoloģijā. 45 cm vietā to biezums ir vien 35 cm. Uz katriem 30 m2 tu iegūsti papildu 1 m2, ko vari izmantot atbilstoši savām vajadzībām.

Kvalitāte, kas apstiprināta ar starptautiskajiem sertifikātiem un atzinībām (ETA, Passive House Institute, TUV), ISO, Pasīvo māju būvniecības vēstnieks, Eiropas Komisijas atzinība, GreenEvo un vēl daudz citām.

Enerģiju taupošā māja, ļauj pat uz pusi samazināt CO2 emisijas, salīdzinot ar tām, kas veidojas, būvējot tradicionālajā tehnoloģijā.

Polistirola elementi ir ļoti viegli – tie tiek transportēti, izmantojot visu automobiļa ietilpību – bez paletēm un liekiem pārpalikumiem, tādējādi samazinot atkritumu daudzumu. Vidēja lieluma vienģimenes mājas būvniecībai nepieciešamo materiālu ir iespējams piegādāt ar vienu kravas automobili, tādējādi samazinot izplūdes gāzu emisiju apkārtējā vidē.

Polistirols ir vienīgais izolācijas materiāls, kas ir pilnībā pārstrādājams.

Ēkas, kas tiek būvētas, izmantojot IZODOM2000 tehnoloģiju, tiek pārbaudītas gan tuksneša klimatā Apvienotajos Arābu Emirātos, gan arī ļoti aukstajā Norvēģijā – radot komfortablus lietošanas apstākļus. Mums ir atsauces par 20 000 ēkām, kas to apstiprina.

Paskaties, kā izskatās mūsu elementi būvniecības laikā

Apbalvojumi un atzinības

Mēs jau gadiem piegādājam visaugstākās kvalitātes būvniecības produktus. Mēs nepārtraukti attīstāmies, lai apmierinātu mainīgā tirgus prasības. Novērtējot mūsu pūles, esam apbalvoti ar vairākām starptautiskām un nacionāla mēroga atzinībām.

Eiropas Komisijas atzinības​

2013. gadā Eiropas Komisija piešķīra atzinību Izodom kā vienam no 40 vislabākajiem Eiropas būvniecības produktiem programmā „EU-Gateway“.

Poļu inovācijas dimanti

Apbalvojums „Polijas tautsaimniecības silueti un zīmoli” nominācijā „Poļu inovācijas dimants 2017” tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri izmanto unikālus un modernus risinājumus savā uzņēmējdarbībā.

Greenevo

Mēs esam pirmais būvmateriālu ražotājs, kas saņēmis Vides ministrijas atzinību „Greenevo“ programmas ietvaros, kurā tiek ņemta vērā ēku energotaupība un to labvēlīgā ietekme uz vidi.

Pasīvās būvniecības vēstnieks

Mēs esam pasīvās būvniecības vēstnieki – šo apzīmējumu saņem uzņēmums, kas Polijas tirgū ievieš tāda veida inovācijas kā komponenti un sistēmas, kas ieteicami izmantošanai pasīvajā būvniecībā.

„Forbes“ dimanti 2018

Apbalvojums, kas tiek piešķirts Polijas uzņēmumiem ar visdinamiskāko attīstību.

Rūpes par klimatu

Mūsu uzņēmums ir iniciatīvas, kas tiek īstenota ar ANO Vides programmas gādību, loceklis. Šī elitārā organizācija apvieno vien 350 uzņēmumus no visas pasaules.

TUV - ISO

Mums ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar 9001:2015 normatīvu, kuras uzraudzību veic „TUV Rheinland“.

EOTA

Eiropas Tehniskā novērtējuma organizācijas (EOTA) sertifikāts ļauj mūsu produkcijai lietot CE apzīmējumu, un mēs drīkstam to pārdot visā Eiropas Savienībā.

Pasīvo māju institūts

„Izodom“ ir pirmā Polijā veidotā pilnā būvniecības sistēma, kas ieguvusi šo sertifikātu. Tas apliecina, ka ēka, kas ir uzbūvēta, izmantojot „Izodom“ tehnoloģiju, ir pilnībā hermētiska un tajā nav nekādu termisko tiltu.

Eiropas Komisijas atzinības​

2013. gadā Eiropas Komisija piešķīra atzinību Izodom kā vienam no 40 vislabākajiem Eiropas būvniecības produktiem programmā „EU-Gateway“.

Būvē Eko pasauli
kopā ar mums

Kontakti

Papildinformācija

Ir jautājumi? Uzraksti mums. Mēs nekavējoties atbildēsim.