Inovatīva pasīvo māju būvniecības tehnoloģija

Uzcel savu māju

Pērc mūsu būvmateriālus.
Uzticies IZODOM2000 tehnoloģijai un samazini
mājas uzturēšanas izmaksas.

Iedomājies, ka tava sapņu māja ir skaista, droša un ērta vieta, kurā tu ar prieku pavadi laiku. Vēl vairāk, izmantotās tehnoloģijas dēļ, tā ir videi draudzīga, un tev ir reāla ietekme uz oglekļa dioksīda emisiju samazināšanu. Turklāt tā ir enerģiju taupoša un tev vairs nav jāuztraucas par enerģijas cenu.

Izmantojot inovatīvos IZODOM200 materiālus, tava māja atbildīs visām šīm prasībām un turklāt par pieņemamu cenu.

Aizpildi veidlapu. Mēs ar tevi nekavējoties sazināsimies un atbildēsim uz visiem jautājumiem.

Pasīvo ēku būvniecības ieguvumi

Ietaupījumi

IZODOM2000 tehnoloģijas risinājumu izmantošana ievērojami (līdz 70%) samazina apkures izdevumus.

Rūpes par vidi

Ēka, kas būvēta, izmantojot IZODOM2000 tehnoloģiju, ļauj samazināt CO2 emisijas pat uz pusi, salīdzinot ar tradicionālo tehnoloģiju.

Ātrums

Vidēja lieluma mājai viena stāva izbūvei nepieciešamas tikai 5 darba dienas. Ēkas būvniecībai no pamatiem līdz jumtam nepieciešamas dažas nedēļas.

Ilgmūžība un drošība

Sagādā sev drošu un ilgmūžīgu, uz pamatīgas betona konstrukcijas balstītu mājokli, kas nezaudēs savus parametrus un kvalitāti daudzus gadus.

Dzīves ērtības

„Izodom“ produkti būtiski uzlabo gaisa kvalitāti ēkā, uzturot telpas optimālajā termiskā komforta zonā un radot klusu un ērtu vietu dzīvošanai un darbam.

Lielāka vērtība

Sākot ar 2021. gadu, saskaņā ar ES normatīviem, visām jaunuzceltajām mājām ir jābūt pasīvām. Pateicoties IZODOM2000 tehnoloģijai tava būve saglabās savu vērtību arī pēc daudziema gadiem.

Izcils izpildījums

IZODOM2000 - pilns komplekts

IZODOM2000 sistēma sastāv no vairāk nekā 100 elementiem, kurus iespējams savstarpēji savienot kā klucīšus, lai iegūtu vēlamo ēkas lielumu un formu.

Turpmāk uzskaitītie elementi tiek piepildīti ar betonu. Izolācijas slāņu biezums, betona veids un iespējamā armatūra tiek izvēlēta atkarībā no vajadzības.

No IZODOM2000 elementiem var uzbūvēt visa veida ēkas: daudzstāvu dzīvojamās blokmājas, vienģimenes mājas, un pat baseinus.

Tā ir pilnībā droša tehnoloģija.

IZODOM2000 elementi jau 1996. gadā tika izmantoti enerģiju taupoša vienpadsmitstāvīga dzīvojamā debesskrāpja celtniecībā.

Apbalvojumi un atzinības​

Mēs jau gadiem piegādājam visaugstākās kvalitātes būvniecības produktus. Mēs nepārtraukti attīstāmies, lai apmierinātu mainīgā tirgus prasības. Novērtējot mūsu pūles, esam apbalvoti ar vairākām starptautiskām un nacionāla mēroga atzinībām.

Eiropas Komisijas atzinības

2013. gadā Eiropas Komisija piešķīra atzinību Izodom kā vienam no 40 vislabākajiem Eiropas būvniecības produktiem programmā „EU-Gateway“.

Poļu inovācijas dimanti

Apbalvojums „Polijas tautsaimniecības silueti un zīmoli” nominācijā „Poļu inovācijas dimants 2017” tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri izmanto unikālus un modernus risinājumus savā uzņēmējdarbībā.

Greenevo

Mēs esam pirmais būvmateriālu ražotājs, kas saņēmis Vides ministrijas atzinību „Greenevo“ programmas ietvaros, kurā tiek ņemta vērā ēku energotaupība un to labvēlīgā ietekme uz vidi.

Pasīvās būvniecības vēstnieks

Mēs esam pasīvās būvniecības vēstnieki – šo apzīmējumu saņem uzņēmums, kas Polijas tirgū ievieš tāda veida inovācijas kā komponenti un sistēmas, kas ieteicami izmantošanai pasīvajā būvniecībā.

„Forbes“ dimanti 2018

Apbalvojums, kas tiek piešķirts Polijas uzņēmumiem ar visdinamiskāko attīstību.

Rūpes par klimatu

Mūsu uzņēmums ir iniciatīvas, kas tiek īstenota ar ANO Vides programmas gādību, loceklis. Šī elitārā organizācija apvieno vien 350 uzņēmumus no visas pasaules.

TUV – ISO

Mums ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar 9001:2015 normatīvu, kuras uzraudzību veic „TUV Rheinland“.

EOTA

Eiropas Tehniskā novērtējuma organizācijas (EOTA) sertifikāts ļauj mūsu produkcijai lietot CE apzīmējumu, un mēs drīkstam to pārdot visā Eiropas Savienībā.

Pasīvo māju institūts

„Izodom“ ir pirmā Polijā veidotā pilnā būvniecības sistēma, kas ieguvusi šo sertifikātu. Tas apliecina, ka ēka, kas ir uzbūvēta, izmantojot „Izodom“ tehnoloģiju, ir pilnībā hermētiska un tajā nav nekādu termisko tiltu.

Tagad Polija 2013

Izmanto iespēju sadarboties ar inovatīvu Polijas uzņēmumu, kas jau 30 gadus izstrādā un ražo pārbaudītu tehnoloģiju, kas paredzēta pasīvo ēku celtniecībai.

 

Uzbūvē māju IZODOM2000 tehnoloģijā.

Kontakti

Papildinformācija